Departamento Las Calandrias
Gästerna i lägenheten Departamento Las Calandrias Los Cocos kan besöka Monastery «Abba Father», som ligger ungefär 19 minuter bort till fots. Den här 24 m² stora lägenheten erbjuder moderna faciliteter som Wi Fi, samt en parkering för bilresenärer.
Gästerna befinner sig inom 1 km från Museo La Loma och 30 minuters bilresa från Cosquín. Du kan också nå House of Manuel Mujica Lainez, som ligger ungefär 15 minuters bilresa från lägenheten.
Lägenheten Departamento Las Calandrias har en bidé och en dusch för din komfort.
Möjligheter för självhushållning inkluderar ett minikök utrustat med kylskåp, ugn och köksredskap. Busstationen Ramos - Uthgra är belägen mindre än 950 meter bort. För sportintresserade erbjuds cykling samt tillgång till golfklubb.
- Flygplatser
- Cordoba Flygplats74 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Uteplats
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur många gäster kan bo i lägenheten Departamento Las Calandrias?
Upp till 5 gäster kan bo i lägenheten Departamento Las Calandrias. - ❓
Har lägenheten Departamento Las Calandrias en pool på plats?
Lägenheten Departamento Las Calandrias har en privat pool.